O nás


Jsme profesionálové, kteří rozumí a věnují se oblastem jako tvorba webových stránek, webdesign, grafika, analýza účinnosti a cílení, vývoj internetových a intranetových aplikací, propagace, poradenství, reklama, SEO - optimalizace pro vyhledávače, hardware, software...). Jsme tým a každý z nás se specializuje na to, co umí nejlépe, někdo na webdesign, další na vývoj, propagaci, optimalizaci pro vyhledávače. Máme 14leté zkušenosti s malými i velkými komerčními i nekomerčními projekty. Tvoříme osobní, firemní a umělecké webové prezentace, analyzujeme účinnost webu, zabýváme se propagací... Ze snů a myšlenek rádi vytváříme dokonalou realitu... Přenechte nám Vaše starosti o webové prezentace nebo webové aplikace, ať už jde o kompletní realizaci nebo úpravy, redesign, optimalizaci.

Kvalitní weby jsou levnější, protože jsou nadčasové, mají dlouhou životnost, hodně spokojených návštěvníků a mnohdy i něco extra, co jiný konkurenční web postrádá. Z hlediska mnohonásobně vyšší návratnosti financí se vyplatí investovat do kvalitní a účinné prezentace. Cena na úkor kvality je nesmysl, neboť mnohdy vyšší cena neznamená vyšší kvalitu, i za nízkou cenu lze pořídit kvalitní a účinný web.

Rádi pracujeme pro všechny, kteří chápou, že prezentace na internetu je v dnešním konkurenčním prostředí velmi důležitá nejen k lepšímu zviditelnění, a proto od nás očekávají kvalitní a profesionálně odvedenou práci, která bude dokonale účinná a webové stránky nebo aplikace získají mnoho fanoušků, klientů, návštěvníků a tím i vyšší zviditelnění a zisk.

Proč si vybrat právě nás?

 • Reagujeme na Vaše požadavky daleko rychleji a neomezujeme se na pracovní dobu.
 • Nabízíme více než profesionální design, tvoříme reprezentativní, inteligentní, smysluplné a cílené weby.
 • Jsme levnější. Veškeré investice směřují jen na zpracování vaší zakázky. Platíte reálnou službu (žádné pronájmy, žádné procenta obchodníkům...)
 • Můžeme Vám vytvořit nezávazný grafický návrh zdarma.
 • Vytvaříme kvalitní a profesionální weby, které jsou účinné a mají budoucnost.
 • Vyvíjíme podle nejnovějších standardů a technologií.
 • Jsme spolehliví, důkladní, rádi odvádíme kvalitní, profesionální a efektivní práci.
 • Máme rádi výzvy a neřešitelné problémy.
 • Hledáme pro Vás nejlepší řešení.
 • Komunikujeme. Vše jasně a důkladně vysvětlujeme, co a jak se může udělat za těchto nebo jiných podmínek (např. podle rozpočtu), tak abyste věděli, že své investice nemusíte vyhazovat oknem, minimalizujte své náklady.

Příklad postupu práce

 1. Nezávazná specifikace vašich požadavků, přání... Napište email, příp. využijte další komunikační kanály - Kontakt.

 2. Naše analýza a návrh řešení (vysvětlení, nápady - jak vašich požadavků docílit nejlépe a nejefektivněji?) Cenová nabídka, příp. nezávazný grafický návrh zdarma.

 3. Vaše rozhodnutí o naše služby. Vzájemná dohoda o ceně, termínech a formě úhrady za požadované služby (tvorba webu, design, propagace, aktualizace,...)

 4. Samotná práce, řešení, komunikace s Vámi, úpravy, dokončovací požadavky, fakturace...

 5. U nás práce nekončí odevzdáním zakázky. Zajistíme kompletní podporu, rádi se postaráme o údržbu, aktualizace, technologický vývoj, grafický vývoj, poradenství, propagaci ...

Project Management System

K řízení činnosti a času využíváme Project Management System, v kterém máme přehled o veškeré práci, úpravách, termínech. Tento přehled můžete mít také, samozřejmostí je možnost aktivně se zapojit formou nahlašování problémů přímo do systému.
Pro vzájemnou komunikaci s klientem využíváme veškeré dostupné komunikační kanály - e-mail, Skype, ICQ, Jabber, Live Messenger, telefon.

Webové stránky

Stránky jsou vytvářené moderními postupy v nejnovějších standardech XHTML, CSS, programovací jazyk PHP. Stránky jsou tvořené validním kódem a optimalizované k zobrazení na řadě prohlížečů, které uživatelé používají: Internet Explorer 7, 8, Firefox, Opera, Safari, Chrome...
Stránky lze vyvíjet optimalizované i pro zobrazování na mobilních telefonech a PDA zařízeních.
Klademe důraz nejen na design, ale i funkčnost, user-friendly vlastnosti. Rádi odvádíme kvalitní práci po všech stránkách.

Nabízíme poradenství v oblasti názvu webu, registrace domény, umístění webu na našem webhostingu ...
Nabízíme propagaci vašich stránek na Internetu (PPC reklama, Facebook, Twitter), tvorbu obsahu stránek (copywriting) ...

Správa počítačů, serverů, sítí a jejich software

Linux, Windows Server, konfigurace, firewall, klientské stanice, poradenství v oblasti nákupu, prodeje počítačů, serverů, hardware, software, doplňků.

Působnost

Oblast podnikání: celá ČR, Slovensko
Aktuální místo pobytu: Praha

Mapa - příklady míst našich aktivit a klientů:

Podpořte nás

Propagační ikona na váš web:

Zdrojový kód:
<a href="http://www.obsah.info"><img src="http://www.obsah.info/download/logo.gif" alt="" border="0" /></a>